+90 274 2249392
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

  Firmamiz ; 1990 yilinda sahış firması olarak  kurulmustur . Ilk yilarinda bölgesel ihtiyaçlara cevap veren firmamiz , saygin firmalarin yurt genelinde satis magazasi zincirlerini kurarak faaliyetlerini genisletmistir .
2007 yillindan itibaren Avrupa kalite standartlaryna uygun ürünlerle ihracatina baslamistir.
Kurulus yillarinda 60 m2 kapali alanda üretimine baslayan firmamiz , 1055 m2 kapali alanda üretimine devam etmektedir .
Buzdolabi bombe camlari , Pvc kaplama buzdolabi raflari, Statik firin boyali özel ürünler , Paslanmaz çelik Endüstriyel mutfak ekipmanlari üretimi ile alanini genisletmistir .Cnc Makineler ile işçilik kalitesini artırmış ve maliyetleri daha düşük makineler üretebilmiştir .
Çevreye ve insana saygili çözümlerle üretim faaaliyetlerini yürütmekte , kalite ve müsteri memnuyetinden ödün vermemektedir .

Misyonumuz

Misyonumuz ürünlerimizi dünya ve Avrupa standartlarında insana Doğaya ve Diğer canlılara zarar vermeden ve zarar vermeyecek şekilde üretmektir

  • Ürünlerimizi en kaliteli malzemelerle üretmek
  • Üretimin her aşamasında kalite kontrollerini uygulamak
  • Satış sonrası kullanımda ve kullanım süresi sonunda doğaya ,insanlara ve hayvanlara zarar vermeyecek şekilde ürün geliştirmek

Vizyonumuz
  • En az enerji sarfiyatı ile işlevini yapan , CO2 salınımı az , Ozon dostu  makineler üretmek
Firma Tarihçesi

Firmamiz ; 1990 yilinda kurulmustur . Ilk yilarinda bölgesel ihtiyaçlara cevap veren firmamiz , saygin firmalarin yurt genelinde satis magazasi zincirlerini kurarak faaliyetlerini genisletmistir .

2001 senesinde Türkiye’nin ilk ozon jenaratörlü ,nem alıcılı kuluçka makinesini üretmiştir . 2005 yılında hobi üreticileri için küçük kapasiteli makineler ile ürün çeşitlendirmesi yapmıştır .
2007 yillindan itibaren Avrupa kalite standartlaryna uygun ürünlerle ihracatina baslamistir. 18 ülkedeki  satıcıları  ile Nestbox ve fason markalı  kuluçka makinelerini her yıl artan miktarlarla müşterilerimize ulaştırmaktayız .

X
Translate »